ПСЖ оформив чемпіонство в матчі проти Страсбурга: команда Соболя зберегла прописку в Лізі 1

Переглядів 1229
Едуард Соболь. Фото ФК Страсбург
Страсбург Едуарда Соболя в передостанньому турі Ліги 1 уникнув поразки від ПСЖ, поступаючись по ходу гри в один м'яч. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Страсбург в останньому домашньому матчі сезону робив все можливе, щоб дати бій без п'яти хвилин чемпіону Франції.

Після безгольової першої 45-хвилинки команди потішили голами у другому таймі. ПСЖ на 59-й хвилині вийшов в лідери завдяки голу Лео Мессі. Аргентинець відгукнувся на передачу Мбаппе та не залишив шансів голкіперу Страсбурга врятуватися від пропущеного голу.

Коли почало здаватися, що гра закінчиться мінімальною перемогою парижан наставник Страсбурга Фредерік Антоннеті кинув в бій Кевіна Гамейро на 76-й хвилині. 36-річному нападнику знадобилося лише три хвилини, аби відновити паритет на табло.

Едуард Соболь вперше опинився у заявці Страсбурга після пошкодження в грі проти Нанта, але українця на полі сьогодні ми не побачили.

Фінальний свисток зафіксував нічийний результат – 1:1, який забезпечив Страсбургу виживання у Лізі 1, а ПСЖ – 11-й за ліком титул чемпіона Франції.