Радість і розчарування

Переглядів 176
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

На поле стадіону «Авангард» підо­пічні Блохіна виходили, вже знаючи про осічки своїх конкурентів і, певне, чудово усвідомлювали важливість трьох очок у поєдинку в Луганську. Перемога дозволила б їм усерйоз наблизитися до квартету лідерів, проте свій шанс кияни упустили.

Те, що «Зоря» дасть серйозний бій київському гранду, було зрозумілим ще до самого початку гри. Тому й перемогу підопічних Юрія Вернидуба не варто розцінювати як сенсацію. Луганська команда зіграла грамотно, злагоджено, з максимальною самовіддачею та концентрацією. Ставка на контратаки зіграла!

Гості почали агресивніше й на правах фаворита кинулися доводити свою імениту перевагу на табло, проте швидкого м’яча їм уже вкотре забити не вдалося. Натомість «Зоря» за перші 10 хвилин зробити це зуміла. Відібравши м’яч біля своїх же воріт, луганці однією передачею знайшли Даніло, а той, скориставшись нев­певненою грою Драговича, змусив динамівського воротаря витягувати м’яча із сітки. 1:0 — уже на 9-ій хвилині. «Зоря» зробила серйозну заявку на перемогу в цьому поєдинку.

Після пропущеного м’яча гості нерозважливо поспішали, й тим самим губили м’яч ще на півшляху до воріт суперника. Господарі ж гнули свою лінію. Компактно притислися до своїх воріт й доволі успішно закривали зони й не давали швидким хавбекам киян прорватися до володінь Сантіні. За великим рахунком, у першому таймі підопічні Веридуба мали один момент біля воріт «Динамо» й ним бережно скористалися.

По перерві гра мало чим відрізнялася від тієї, що команди демонстрували в першій половині зустрічі. Хіба що свої нераціональні дальні закидання гості замінили на дещо гост­ріші прориви через центр оборони. Проте й вони не давали позитивного для команди Блохіна результату.

Здавалося, гості почали створювати моменти й уже майже намацали в обороні суперника слабинки, як сталася прикра помилка наддосвідченого гравця «Динамо» Олександра Шовковського. Парадоксально, та після другого пропущеного динамівці забігали жвавіше. Проте забити бодай один м’яч киянам так і не вдалося.

Після матчу Олег Блохін поразку своєї команди пояснив відсутністю реалізації. Переможець протистояння Юрій Вернидуб сказав, що задоволений грою підопічних і вважає такий результат цілком заслуженим.