Реабілітація за 0:7: збірна Коста-Ріки обіграла Японію на ЧС-2022

Переглядів 532
Гравці збірної Коста-Ріки. Фото: ФІФА
Сьогодні, 27 листопада, у матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу-2022 збірна Японії зустрічалася з командою Коста-Ріки. Поєдинок завершився перемогою костаріканців з рахунком 1:0.

У першому турі турніру збірна Коста-Ріки зазнала нищівної поразки від іспанців – 0:7. Сьогодні костариканці реабілітувалися за провал.

У першому таймі Коста-Ріка більше мала м'яч, але реалізувати свої моменти не зуміла. Додамо, що жодна команда не тільки не зуміла відкрити рахунок у перші 45 хвилин, але навіть потрапити до воріт суперника.

У другому таймі японці перетворилися та взяли гру під свій контроль. Коста-Ріка нічого не могла протиставити супернику, але забити вдалося представникам Південної Америки.

На 81-й хвилині зустрічі Фуллер пробив не сильно, але воротар Японії Гонда не зміг надійно зіграти в цьому епізоді.

У наступному турі збірна Японії поміряється силами з іспанцями, а Коста-Ріки протистоятиме збірній Німеччини. Обидва поєдинки відбудуться першого грудня.