Результативна помилка Зінченка дорого коштувала Арсеналу: українець привіз гол в матчі з Астон Віллою

Переглядів 2426
Олександр Зінченко. Фото: Арсенал
Лівий захисник Арсенала Олександр Зінченко у стартовому матчі 24-го туру АПЛ з Астон Віллою подарував гол для команди з Бірмінгема.

Олександр Зінченко розпочав гру з Астон Віллою в основі, але вже на п'ятій хвилині зустрічі помилка українця обернулася швидким голом нападника Астон Вілли Оллі Воткінса.

Українець пішов у обіграш біля штрафного майданчика Астон Вілли, але м'яч із його ніг вихопив Метті Кеш, і віддав пас на Воткінса, який пробив повз голкіпера Арсенала Аарона Рамсдейла.

▶️Відео помилки Зінченка, яка призвела до голу в грі з Астон Віллою доступне в Telegram-каналі FanDay.net

Станом на 38-му хвилину Арсенал поступається з рахунком 1:2. У складі лондонців гол на рахунку Букайо Сака.

Зінченко цього літа перейшов до Арсеналу з Манчестер Сіті за 35 млн євро. Його контракт розрахований до літа 2026 року. У цьому сезоні він уже взяв участь у 20 матчах, у яких відзначився одним асистом.