Результативне повернення: Кухаревич відзначився голом в своєму першому матчі після тяжкої травми

Переглядів 3662
Микола Кухаревич. Фото: ФК Хіберніанс
Микола Кухаревич після чотирьох місяців відновлення від тяжкої травми допоміг Хіберніану розгромити Лівінгстон (4:1) у матчі 27 туру чемпіонату Шотландії.

Кухаревич після повернення з лазарету вийшов на поле у другому таймі на 68-й хвилині за рахунку 1:3 на користь Хіберніана.

Форвард молодіжної збірної України на восьмій доданій хвилині до другого тайму підтримав атаку гостей з Единбурга та вдало зіграв на добиванні.

Відео першого голу Кухаревича після повернення можна переглянути у Telegram-каналі FanDay.net

Варто зазначити, що для Кухаревича гол у ворота Лівінгстона став четвертим у футболці Хіберніана. 21-річний нападник у 17 матчах також записав до свого активу один асист.

Додамо, що Кухаревич грає за Хіберніан на правах оренди до кінця цього сезону. Контракт українця належить французькому Труа.

Хіберніан після 27 матчів у чемпіонаті Шотландії йде четвертим, набравши 45 очок. 8 березня команда Кухаревича проведе наступний матч проти Рейнджерса.