Розпач і порятунок на «Україні»

Переглядів 171
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

Львівські фанати з перших хвилин поєдинку гнали своїх «левів» до перемоги. Але реальний шанс у цей момент утратив саме Василь Кобин. Колишній карпатівець намагався зав­дати удару по воротах Мисака через себе. Але прийом йому не зовсім вдався. А за хвилину вже Гоменюк схибив.

Гравці «Карпат» перевели дух і взялися за розум. Триходівка Пластун — Сергійчук — Горяїнов завершилася тим, що воротар «Металіста» з-під поперечини рукою перевів м’яч у аут. Швидка атака-відповідь гостей — і Сергій Болбат вивів «Металіст» наперед.

Минає ще кілька хвилин гри, й Голодюк несподівано зачепив м’яча рукою у штрафному майданчику. Вирок — пенальті! Хав’єр таких презентів із рук не випускає. Гол! «Карпати» поступаються — 0:2. Невже харківський клуб настільки освоївся у Львові, що здобуде чергову перемогу?

Та ні! Господарі поля протилежної думки. Кобин грубо повівся з Ксьонзом, а Голодюк підступно пробив штрафний. М’яч, ударившись об землю перед Горяїновим, «стрибнув» повз воротаря у сітку. Улов капітанові «Карпат» удався. Рахунок розмочили — 1:2.

На тренерській лаві навіть посоліднішав Йовічевіч, але жестикулюючи, не втомлювався керувати діями підопічних. І не прогадав. Ксьонз вивів на ударну позицію Кожанова, й Денис, немов на більярдному столі, увігнав кулю в лузу — 2:2.

Та в другому таймі нагадав про себе Кобин. Василь увесь час щось комбінував. Екс-карпатівець не забив, але за нього це зробив височенний Жажа Коельо. Бразилець на швидкості зблизився з Мисаком і пропхав м’яч Романові поміж ніг. «Металіст» знову попереду.

У одному з епізодів на заваді Кобину став Костевич. Володимир, попри молодість, у даному епізоді зіграв професійно. Без порушення правил не дав можливості футболістові, який устиг набратися у «Шахтарі» всяких нагород, завдати удару по воротах.

Старалися бути корисними Мірошниченко, Мартинюк і Пучковський, але в команди не йшла гра. Харків оборонявся, зберігаючи пот­рібний результат. Але не втримав.

Мартинюк на фініші матчу, отримавши м’яча з аута від Костевича, перевів шкіряну кулю на Балажица. Ґреґор на великій швидкості головою скерував м’яч у сітку. Рятівний удар і — 3:3.