Русин допоміг Сандерленду перемогти Бірмінгем: українець відзначився прем'єрним асистом у Чемпіоншипі

Переглядів 3577
Сандерленд обіграв Бірмінгем Сіті у домашньому поєдинку 16 туру Чемпіоншипу. Зустріч завершилася з рахунком 3:1 на користь команди Назарія Русина.

Український нападник Сандерленда Назарій Русин вийшов у стартовому складі господарів і провів на полі 60 хвилин ігрового часу, після чого був замінений на французького хавбека Абдуллу Абдуллає за рахунку 2:1.

На 11-й хвилині Назарій красивим обвідним ударом міг відкрити рахунок, але м'яч після його удару влучив у штангу.

За шість хвилин потому Русин зробив свій перший асист за Сандерленд. Після подачі з кутового Назарій подовжив політ м'яча на дальню штангу, звідки молодший брат зірки мадридського Реала Джуда Беллінгема Джоуб, точним ударом відкрив рахунок.

Відео дебютного асиста Русина можна переглянути за цим посиланням

У середині першого тайму команда легендарного Вейна Руні відігралася завдяки голу японського хавбека Кодзі Мієсі з передачі нападника Джея Стенфілда.

Однак команда Русина вирвала перемогу в другому таймі – спочатку автогол до свого пасиву записав захисник гостей Діон Сандерсон, а потім французький хавбек Сандерленда Аділь Аушиш замкнув простріл Джека Кларка з лівого флангу.