Сандерленд на очах Русина «згорів» Мідлсбро: українець став свідком нищівної поразки

Переглядів 1451
Назарій Русин. Фото: Сандерленд
Сандерленд в матчі 11 туру Чемпіоншипу розгромно поступився Мідлсбро на власному полі. Матч завершився з рахунком 0:4.

Після безгольового першого тайму переломний момент настав після вилучення Ніла, який залишив Сандерленд в меншості на весь другий тайм.

По перерві Мідлсбро відвантажив супернику чотири голи без відповіді.

Назарій Русин з’явився на полі 76-й хвилині матчу за рахунку 0:3, але змінити ситуацію не зміг.

Англія. Чемпіоншип, 11 тур

Сандерленд – Мідлсборо – 0:4

Голі: Грінвуд, 58, Крукс, 60, Джонс, 72, Форсс, 90

• 24-річний Русин після переходу до Сандерленда провів три матчі без результативних матчів.
  • Після 11 матчів у Чемпіоншипі Сандерленд Русина з 19 очками посідає четверте місце у турнірній таблиці.
  • 21 жовтня Сандерленд зіграє наступний матч проти Стока.