Сенегал завдяки голу Кулібалі виграв у Еквадора: африканська збірна вперше за 20 років зіграє у плей-офф мундіалю

Переглядів 478
Кулібалі забиває переможний гол. Фото: Google
Збірна Сенегалу перемогла в непростому поєдинку національну команду Еквадору. На гол Кайседо сенегальці відповіли точними ударами Сарра та Кулібалі.

29 листопада в рамках третього туру групового раунду чемпіонату світу зустрілися збірні Еквадору та Сенегалу.

Сенегальцям вдалося виграти перший тайм завдяки голу у роздягальню – на 44 хвилині реалізував пенальті вінгер Вотфорда Ісмаїла Сарр.

Але у другій половині зустрічі на 67 хвилині півзахисник Брайтон Енд Хоув Альбіон Мойсес Кайседо зрівняв рахунок. Та недовго результат був нічийним. Уже на 70 хвилині центрбек лондонського Челсі Каліду Кулібалі знову вивів Сенегал вперед.

Матч так і завершився перемогою африканської збірної з рахунком 2:1. Як підсумок, до плей-офф вийшов з другого місця Сенегал. Попередній раз сенегальці виходили до плей-офф мундіалю у 2002 році, коли вони дійшли до чвертьфіналу.

Чемпіонат світу. Група А. Третій тур

Еквадор – Сенегал – 1:2

Голи: Кайседо, 67 – Сарр, 44 (з пенальті), Кулібалі, 70.

В іншому матчі квартету А Нідерланди перемогли з рахунком 2:0 Катар. Як підсумок, до плей-офф з цієї групи вийшли перші Нідерланди (7 очок) та другий Сенегал (6 балів).