«Шахтар був командою моєї мрії»: Де Дзербі оцінив рівень цьогорічного чемпіонату України

Переглядів 280
Павло Клименко Павло Клименко
1 голос
«Шахтар був командою моєї мрії»: Де Дзербі оцінив рівень цьогорічного чемпіонату України
Роберто Де Дзербі. Фото: ФК Шахтар
Головний тренер Брайтона Роберто Де Дзербі розповів про свій короткий досвід роботи в Україні (2021-2022) на чолі донецького Шахтаря перед від'їздом із країни після початку повномасштабного вторгнення росії.

В інтерв'ю виданню Il Messaggero Роберто Де Дзербі дуже зворушливо відгукнувся про Україну і назвав Шахтар командою його мрії.

«Україна залишила на мені глибокий слід. Я працював над великим проектом. Той Шахтар, сповнений талантів та молодості, був командою моєї мрії. Були умови для виходу на міжнародний рівень. Все це було знесено бомбами».

Також італійський тренер пояснив, що після евакуації навесні вирішив взяти невелику паузу в роботі. І хоча УПЛ нового сезону стартувала, на думку Де Дзербі, вона сильно втратила в рівні. Влітку 2022 року Шахтар та наставник розірвали контракт за обопільною згодою сторін.

«Після Шахтаря я хотів нікуди не йти, доки не відчую необхідність відновити кар'єру. Спочатку я чекав, що футбол в Україні відновиться: він відновився, але це не зовсім поновлення, а щось на зразок виживання. Коли я повернувся до Італії, мені відразу ж надійшли пропозиції, навіть добрі».

Роберто відкинув усі варіанти з працевлаштуванням минулої весни, а вже влітку, зібравшись з думками, почав розмірковувати про відновлення кар'єри. У вересні італійський фахівець обійняв посаду головного тренера Брайтона.

На даний момент його «чайки» посідають сьоме місце у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги, набравши 42 очки у 25 матчах.