Шахтар мінімально переміг Металіст: відео єдиного голу у матчі, який допоміг «гірникам» зміцнити лідерство в УПЛ

Переглядів 560
Євген Чепур Євген Чепур
Шахтар проти Металіста. Фото: УПЛ
Сьогодні у матчі 20-го туру чемпіонату України донецький Шахтар зустрічався з харківським Металістом. Матч завершився перемогою «гірників» із рахунком 1:0.

Вже на шостій хвилині матчу удар Сікана голкіпер Металіста перевів у стійку воріт. Металіст відповів у середині першого тайму. Порох головою завершив подачу з кутового на правому фланзі на дальньому боці штрафного, але пробив повз ліву стійку.

На 44-й хвилині Шахтар мав чудовий шанс. Дальній постріл із правого флангу від Гочолеішвілі прилетів у поперечину. А ще за хвилину Криськів пробив у нижній кут, але голкіпер Металіста Єрмолов був на місці.

На 64-й хвилині Шахтар відкрив рахунок. Бондаренко зупинив грудьми подачу Судакова з лівого флангу перед воротарським, після чого пробив у ближній кут.

Після цього два моменти змарнував Траоре. Спочатку форвард пробив у поперечину, а в другому епізоді чудово зіграв воротар суперника.

Шахтар набрав 46 очок і продовжує лідирувати. Металіст посідає 15-те місце, маючи у своєму активі 18 очок.