Шахтар розгромив Минай завдяки дублю Сікана: відео голів та грубої помилки Трубіна

Переглядів 1020
Шахтер розгромив Минай. Фото: ФК Шахтар
У перенесеному матчі дев'ятого туру української Прем'єр-ліги донецький Шахтар розгромив у Львові ужгородський Минай. Поєдинок завершився впевненою перемогою «гірників» з рахунком 4:1.

Шахтар уже провів два офіційні матчі після зимової паузи в Лізі Європи проти Ренна, а ужгородський колектив задовольнявся лише товариськими зустрічами.

Зазначимо, що свій перший матч після повернення до складу Шахтаря провів захисник Ярослав Ракицький.

Донецька команда вже на восьмій хвилині зустрічі Степаненко відкрив рахунок у матчі. Ще за сім хвилин перевагу Шахтаря подвоїв Сікан.

Минай ще у першому таймі зумів відіграти один забитий м'яч після грубої помилки голкіпера «гірників» Трубіна. Результативний удар записав на свій рахунок Воробчак.

Останнє слово у першому таймі залишилося за командою Йовічевіча – Судаков успішно пробив із пенальті.

▶️ Відео голів матчу Минай – Шахтар дивіться у телеграм-каналі FanDay

Старт другої половини гри відповів на питання про переможця – на 60 хвилині поєдинку Сікан оформив дубль.

Свій наступний матч в УПЛ Шахтар проведе 5 березня проти Металіста 1925, а Минай наступного дня протистоятиме ФК Львів.

Шахтар посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши 33 очки. Минай розташувався на 13-му рядку, маючи у своєму активі 14 очок.