Шахтар U-19 провалив старт у Юнацькій лізі УЄФА: донецька команда зазнала розгромної поразки від Порту

Переглядів 6733
У матчі першого туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА донецький Шахтар U-19 у німецькому Нордерштедті на стадіоні «Едмунд-Пламбек» приймав Порту U-19.

Зустріч пройшла за переваги Порту U-19 і завершилася розгромною поразкою Шахтаря U-19 з рахунком 1:4.

Португальські футболісти в першому таймі забили три м'ячі у ворота «гірників». На 7-й хвилині рахунок відкрив Карвальо, на 32-й хвилині він же оформив дубль.

За шість хвилин ще один м'яч влетів у ворота Шахтаря. Цього разу відзначився Мейрелеш, який реалізував пенальті.

У другому таймі команда Олексія Бєліка пропустила ще один гол. На 54-й хвилині Джало точним ударом вразив ворота «гірників».

Шахтар U-19 у компенсований час забив м'яч у ворота Порту, відзначився Пушкарьов.

• У наступному турі Шахтар U-19 зіграє на виїзді з бельгійським Антверпеном U-19.
  • Матч відбудеться 4 жовтня і розпочнеться о 13:00 за київським часом.
  • Порту U-19 цього ж дня прийме на своєму полі Барселону U-19.