Шахтар у меншості здобув важку перемогу над Рухом, Мудрик був вилучений у першому таймі

Переглядів 867
В рамках третього туру УПЛ ФК Рух зустрічався з Шахтарем. Поєдинок відбувся у Львові і закінчився мінімальною перемогою донецької команди - 1:0.
  • 450-й матч Шахтаря в УПЛ на полях суперників.
  • Безпрограшна серія Шахтаря в УПЛ продовжується 18 ігор: 15 перемог та 3 нічиї.
  • Рух не перемагає в УПЛ 5 матчів поспіль: 2 нічиї та 3 поразки.

Вже на четвертій хвилині Шахтар мав відкривати рахунок. Бондарю потрібно було спрямувати м'яч у відкритий кут з кількох метрів, але він не впорався з цим завданням.

На 30-й хвилині Мудрик уже бачив м'яч у сітці, але голкіпер Руха Паньків ногою відбив дуже складний удар. А через п'ять хвилин молодий вінгер отримав червону картку. Мудрик грубо зіграв проти Сапуги і арбітр без вагань вилучив гравцю Шахтаря.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от FC Shakhtar Donetsk (@fcshakhtar)

У другому таймі команди не особливо багато атакували, хоча ближчими до успіху були гравці донецької команди. І на 79-й хвилині вони добилися свого. Конопля зіграв як справжній форвард, головою відправивши м'яч у сітку. Гольовий пас на рахунку Валерія Бондаря.

Таким чином, Шахтар здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0.