Шевченко не оцінить: легендарний володар «Золотого м’яча» не відмітив українця, згадуючи культовий Мілан

Переглядів 19506
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
4 голоси
Шевченко не оцінить: легендарний володар «Золотого м’яча» не відмітив українця, згадуючи культовий Мілан
Андрій Шевченко, Кака. Фото: GettyImages
Легендарний бразилець Кака пригадав культовий склад Мілану, в якому він грав. Перелічуючи гравців команда колишній півзахисник россонері забув відмітити Андрія Шевченка, разом з яким грав пліч-о-пліч не один рік.

Бразильський володар «Золотого м’яча» пригадав свій період виступів за Мілан. Кака переконує, що всі його індивідуальні нагороди це результат колективних досягнень.

«Я виграв індивідуальні нагороди, тому що я був головним героєм колективних досягнень. Тож мені потрібно подякувати моїм товаришам по команді, голкіперу Діді, усім захисникам і всім, хто брав участь у цих досягненнях, тому що я не бачу, як я міг би виграти індивідуальні нагороди без роботи команди та колективу».

Перелічуючи гравців того Мілану Кака забув згадати про Андрія Шевченка.

«Та команда була неймовірною. Діда, Кафу, Неста, Мальдіні, Янкуловскі, а праворуч був Оддо. Потім Пірло, Гаттузо, Амброзіні, Зедорф, я та Індзагі», – цитує Кака видання 90min.

Варто зазначити, що Шевченко та Кака разом грали в складі россонері в період з 2003 по 2006 роки. Після повернення Шевченка з Челсі вони ще раз перетнулися в команді в сезоні 2008/09.

Україно-бразильський дует разом провів 128 ігор та забив 23 голи.

  • Кака завершив футбольну кар'єру в грудні 2017 року. Останнім клубом бразильця був американський Орландо.
  • Шевченко провів за Мілан 322 гри: 175 голів, 46 асистів.