Шокуюча поведінка гравців Шахтаря: Мудрик та Бондар проявили неповагу до жертв війни в Україні

Переглядів 2011
Євген Чепур Євген Чепур
Михайло Мудрик. Фото: Шахтар
Гравці донецького Шахтаря Михайло Мудрік та Валерій Бондар ледь стримували сміх під час хвилини мовчання перед матчем 14-го туру чемпіонату України проти Дніпра-1.

Поєдинок 14-го туру чемпіонату України між Дніпром-1 та Шахтарем відбувся вчора на ужгородському стадіоні «Авангард» та завершився вольовою перемогою дніпровської команди (2:1).

Перед початком матчу відбулася традиційна хвилина мовчання щодо пам'яті жертв війни в Україні.

Двоє футболістів донецької команди, Михайло Мудрік та Валерій Бондар, насилу стримували сміх під час хвилини мовчання. Ці кадри потрапили до трансляції матчу.

Офіційних коментарів від Шахтаря та його футболістів з приводу цього епізоду поки що не було.

Мудрик зіграв у поточному сезоні за Шахтар 17 поєдинків, на його рахунку дев'ять голів та вісім результативних передач. Контракт 21-річного вінгера із Шахтарем діє до кінця 2026 року. Transfermarkt оцінює Михайла у 15 мільйонів євро.

Бондар у нинішньому сезоні провів за донецьку команді у всіх турнірах 15 матчів, забив один гол та віддав один расист. Контракт 23-річного захисника з Шахатрем діє до 31 жовтня 2024 року. Transfermarkt оцінює Валерія у 2,5 мільйона євро.