«СІМФЕРОПОЛЬ» УМИКАЄ П’ЯТУ ПЕРЕДАЧУ

Переглядів 208
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
0 голосів

Програшна серія «Іллічівця»в протистоянні з «Таврією» до звітного поєдинку тривала 4 матчі. Тому господарі прагнули будь-що змінити цю негативну статистику. Хоча й резервів для цього в команди Миколи Павлова було небагато — креативні гравці, через яких завжди будуються атакувальні дії, звітний поєдинок пропускали.

Той, хто сподівався, що на полі буде більше чоловічої боротьби, ніж футболу, мав слушність. Команди не бажали поступатись одна одній у будь-яких ігрових моментах, про що свідчить і велика кількість порушень і жовтих карток. Якщо в господарів «гірчичник» за всю гру заробив лише Полянський, то у сімферопольців таких було аж п’ятеро. І саме господарям удалося першими відкрити рахунок — після подачі кутового вдало на дальній стійці навіс завершив ніким не прикритий Фещук — 0:1.

Маріупольці кинулись одразу відігруватись. І це їм удалося — знову спрацював стандарт. Майже ідентичний м’яч, який кількома хвилинами раніше забив Фещук, забив Фомін — після подачі кутового Руслан удало пробив головою й зрівняв рахунок.

У другому таймі обидві команди, особливо гості, пильнували на помилки суперника. І ця тактика спрацювала на користь підопічних Яніса Христопулоса. Після інтенсивного пресингу на половині поля суперника захисник господарів Ордець скинув м’яч на кіпера Худжамова. Досвідчений воротар, намагаючись вибити круглого, зробив «вдалий» пас на гравця «Таврії» Коробку, який, розібравшись у ситуації, без проб­лем пробив у кут воріт — сімферопольці повели знову в рахунку.

У завершальні хвилини, здавалося, підопічні Павлова організують щось подібне на штурм воріт Кахрімана. Проте кримчани, грамотно відігравши останні хвилини в захисті, не дали майже жодних шансів «Іллічівцю» встановити нічийний рахунок. Отож — 1:2. «Таврія» здобуває стратегічну перемог, й на певний час (доки свій матч туру проти «Арсеналу» не відіграв запорізький «Металург») підіймається із останньої сходинки турнірної таблиці.

«Іллічівець», у свою чергу, так і не зміг перервати невдалу особисту серію із сімферопольцями, довівши її вже до п’яти матчів. Команді Миколи Павлова явно є над чим задуматись, адже матч наступного туру проти команди Олега Тарана буде не менш складним і важливим.