Скрипник вивів Ворсклу з кризи: полтавці здобули другу перемогу поспіль, обігравши Чорноморець

Переглядів 693
Ворскла – Чорноморець. Фото: УПЛ
Полтавська Ворскла на своєму полі зіграла матч п'ятого туру УПЛ проти одеського Чорноморця. Поєдинок закінчився перемогою команди Віктора Скрипника із рахунком 2:1.

У неділю, 27 серпня, Ворскла прийняла Чорноморець в рамках п'ятого туру української Прем'єр-ліги. Підопічні Віктора Скрипника здобули другу перемогу у сезоні, обігравши команду Романа Григорчука із рахунком 2:1.

Поєдинок розпочався зі швидкого голу Руслана Степанюка, який вже на четвертій хвилині гри відкрив рахунок після передачі Ібрагіма Кане.

Після цього Чорноморець намагався відігратися, але натрапив на другий м'яч Ворскли вже у самому кінці першого тайму – Владлен Юрченко на 46-й хвилині зробив рахунком 2:0, а асистував йому Руслан Степанюк.

У другому таймі одеська команда зуміла відіграти один м'яч вже на 54-й хвилині після автоголу Ігора Пердути.

Завдякі цій перемозі Ворскла тепер посідає 10-ту сходинку, а Чорноморець залишається четвертим. До цього полтавська команді обіграла Верес із таким самим рахунком, а у перших двох турах вони програли обидва рази.

• Наступний матч Ворскла проведе другого вересня вдома проти Олександрії у шостому турі УПЛ. Початок о 17:00.
  • Чорноморець, у свою чергу, зіграє першого вересня на виїзді з Вересом. Початок теж о 17:00.