Славія впевнено перемогла Зорю: Лалатович стартує у Лізі Європи з поразки

Переглядів 1847
Славія - Зоря. Фото: ФК Славія
У матчі останнього кваліфікаційного раунду Ліги Європи чеська Славія приймала луганську Зорю. Перший поєдинок закінчився перемогою господарів 1:0.

Зоря приїхала у ролі аутсайдера в гості до Славії. Проте головний тренер Зорі обіцяв, що його підопічні покажуть бій і будуть грати так, ніби їм нічого втрачати.

На п'ятій хвилині навіс кутового з правого флангу від Шевчика завершився ударом головою на ближній від Масопуста повз дальню стійку.

Потім Провод завершував у дотик передачу з правого флангу до центру штрафного, але поцілив точно в руки Турбаєвському.

В середині першого тайму навіс кутового Зафейріс перевів головою собі за спину на Масопуста, а той завершив результативним ударом із близької відстані. Однак рефері скасував гол через гру рукою гравця Славії.

На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Славія продовжувала тиснути, але ніяк не могла забити хоч один м'яч. Турбаєвський сьогодні робив неймовірні сейви.

Але це не могло тривати вічно. Подачею з кутового з правого флангу Шевчик знайшов голову Тіджані перед воротарським, а той пробив у дальній кут. Рахунок став 1:0 на 80-й хвилині.

Славія забила вдруге на 94-й хвилині після прострілу Масопуст рощстріляв ворота луганців.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Славії із рахунком 2:0.

▶️Переглянути відео голів цього матчу можна за ПОСИЛАННЯМ

• Переможець протистояння Славія – Зоря вийде до групового етапу Ліги Європи, а невдаха продовжить свій єврокубковий виступ у груповому етапі Ліги конференцій.
  • Матч-відповідь відбудеться у польському Любліні 31 серпня.