Страсбург не зміг обіграти аутсайдера Ліги 1: Соболь вдруге поспіль вийшов на заміну

Переглядів 361
0 голосів
Едуард Соболь. Фото: Google
Страсбург та Клермон не змогли визначити переможця в поєдинку 11 туру Ліги 1. Захисник збірної України Едуард Соболь отримав шанс від Патріка Вієйра.

Страсбург зіграв унічию з Клермоном у домашньому поєдинку 11 туру французької Ліги 1, який відбувся в неділю, 5 листопада (0:0).

Український захисник Едуард Соболь вийшов наприкінці матчу, змінивши Жеремі Себа на 79-й хвилині.

За три хвилини до цього Страсбург залишився в меншості після вилучення Сенайя за другу жовту.

Господарі зберегли нічийний результат у домашньому поєдинку проти одного з аутсайдерів Ліги 1.

Ліга 1. 11 тур

Страсбург - Клермон - 0:0

Вилучення: Сенайя, 76

• Страсбург провів 11 матчів, набрав 12 очок і посідає 13 сходинку в турнірній таблиці.
  • Клермон має шість пунктів після десяти поєдинків і розташовується на передостанньому, 17 місці в чемпіонаті Франції.
  • Безвиграшна серія Страсбурга становить п'ять матчів: дві нічиї та три поразки.
  • У наступному турі Страсбург Соболя зіграє 12 листопада проти Бреста.
  • 28-річний Соболь зіграв у поточному сезоні два поєдинки, але не відзначився результативними діями.