Супердебют в АПЛ: зірка Шахтаря своїм голом допоміг Лестеру перемогти

Переглядів 1894
Тете в Лестері. Фото: Google
22-річний бразильський вінгер Тете вперше зіграв за Лестер і одразу ж відзначився голом. Точний удар бразильця, який належить Шахтарю, допоміг команді Брендана Роджерса виграти.

Четвертого лютого в рамках 22 туру АПЛ Лестер грав на виїзді з Астон Віллою.

«Лисам» вдалося перемогти у цій зустрічі з рахунком 4:2. Цікаво, що п'ять голів були забиті у першому таймі. Бразилець Тете, який вперше вийшов на поле у футболці «лисів», забив за Лестер на 45+2 хвилині і цей забитий м'яч став переможним у першому таймі цієї зустрічі. Відео дебютного голу Тете за Лестер можна подивитися в телеграм-каналі.

Лестер на даний момент з 21 очком в активі іде в середині турнірної таблиці АПЛ. Наступний матч «лиси» зіграють з Тоттенгемом 11 лютого.

Що стосується Тете, то бразилець, який належить Шахтарю, перейшов до Лестера з французького Ліона на правах оренди, яка розрахована до кінця поточного сезону. Тете перейшов до Шахтаря у 2019 році з Греміо.

Додамо, що також сьогодні Евертон Віталія Миколенка виграв з рахунком 1:0 в Арсенала Олександра Зінченка.