Суперкомп'ютер назвав переможця Ліги чемпіонів: які шанси у Луніна здобути трофей

Переглядів 1064
Павло Клименко Павло Клименко
Андрій Лунін. Фото: ФК Реал
Суперкомп'ютер від компанії Five Thirty Eight визначив фаворита у боротьбі за головний трофей європейського клубного футболу – кубок Ліги чемпіонів.

У середу, 19 квітня, стали відомі усі учасники півфінальної стадії Ліги чемпіонів. Після цієї події суперкомп'ютер від Five Thirty Eight, використовуючи метод Soccer Power Index, оцінив шанси всіх команд на перемогу в найпрестижнішому європейському клубному турнірі.

Як і протягом усього турніру, фаворитом на завоювання трофею є Манчестер Сіті (48%). Слідом розмістився суперник англійців з півфіналу мадридський Реал разом із Андрієм Луніним (26%). А ось явними аутсайдерами виявились представники другої пари – Інтер (15%) та Мілан (11%).

Також стали відомі і шанси команд на вихід у фінальний матч, який відбудеться 10 червня у Стамбулі.

• Манчестер Сіті – 63%;
  • Інтер – 55%;
  • Мілан – 45%;
  • Реал – 37%.

У минулому фіналі Ліги чемпіонів між собою зустрічалися Ліверпуль та Реал, матч проходив у Парижі на «Стад де Франс» та закінчився мінімальною перемогою іспанців.