«У нього свій купол»: Козловський під час матчу Рух – Металіст влаштував алкогольний розгул у бомбосховищі

Переглядів 349
Артем Войцеховський Артем Войцеховський
Григорій Козловський. Фото: РУХ
Футбольний функціонер Григорій Козловський усіляко саботував повітряну тривогу, після чого «відпочивав» у компанії друзів на очах у журналістів.

Сьогодні відбувся найдовший матч першого туру нового чемпіонату України. Через оголошення повітряної тривоги арбітр тричі призупиняв протистояння Руху та Металіста, яке врешті-решт завершилося перемогою новачка УПЛ з рахунком 2:1.

Після того я диктор львівського стадіону «України» вперше закликав команди покинути поле, власник Руху Григорій Козловський прямо з трибуни звернувся до рефері, закликавши його дати дограти перший тайм (йшла 44 хвилина матчу).

Функціонер не одразу покинув своє місце, але все ж таки попрямував до бомбосховища, у якому перебували журналісти.

«Козловський заявив, що у нього є свій «купол» і відмовився йти у сховище. Але потім пішов. І… бухає зі своїми друзями прямо тут», – написав журналіст Андрій Сеньків.

У другому турі УПЛ Рух 28 серпня зіграє на виїзді з Колосом, а Металіст наступного дня проведе в Ужгороді номінально домашній поєдинок з Інгульцем.