У Зінченка знову проблеми зі здоров'ям: джерело повідомило, що трапилося з українським захисником

Переглядів 2051
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
Минулої суботи лондонський Арсенал провів останній перед перервою на чемпіонат світу матч в АПЛ, перегравши на виїзді Вулверхемптон з рахунком 2:0.

Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі та був на Седріка лише у компенсований до другого тайму час.

А ось його партнеру за командою Граніту Джакі пощастило менше. Швейцарець залишив поле вже на 16-й хвилині через проблеми зі здоров'ям. Як пише Evening Standard, у Джакі було нездужання шлунка.

Але хавбек, який уже вилікувався від недуги, був не єдиним гравцем Арсеналу з такою проблемою. Видання стверджує, що ще три чи чотири футболісти «канонірів» були нездорові, включаючи Зінченка.

25-річний Зінченко перейшов до Арсеналу з Манчестер Сіті у літнє трансферне вікно та провів за лондонську команду дев'ять матчів, у яких відзначився однією результативною передачею.

Нагадаємо, що Арсенал посідає перше місце у турнірній таблиці АПЛ, маючи у своєму активі 37 очок. Чемпіонат Англії поновиться 26 грудня.