Україна не зуміла виграти у шотландців: команда Петракова фінішувала другою у своїй групі Ліги націй

Переглядів 942
Євген Чепур Євген Чепур
Збірна України проти команди Шотландії. Фото: Google
Національна команда України не змогла перемогти збірну Шотландії у матчі шостого туру Ліги націй, зігравши у нічию з рахунком 0:0.

До сьогоднішнього матчу збірна України займала друге місце у групі Ліги націй, а шотландці лідирували. Тому підопічним Петракова необхідна тільки перемога, щоб обігнати у турнірній таблиці суперників.

У середині першого тайму Довбик небезпечно пробивав, але голкіпер шотландців впорався з ударом нашого нападника. А вже через кілька хвилин арбітр спочатку поставив пенальті у наші ворота, а  потім подивився ВАР та змінив своє рішення.

Після 30-ї хвилини обидві команди обмінювалися небезпечними моментами, але у першому таймі рахунок залишився незмінним, 0:0.

На початку другої половини матчу українські гравці провели кілька небезпечних атак, але забити так і не змогли.

Наша команда грала з бажанням до самого завершення поєдинку, намагалася все ж таки вирвати перемогу, але шотландці зуміли здобути потрібний їм рахунок.

Фінальний свисток зафіксував 0:0, а це означає, що шотландці зуміли виграти нашу групу та піднімуться у дивізіон А.

Раніше ми повідомляли, що колишній лідер Шахтаря Тайсон сказав, коли завершить кар’єру.