Україна з тріском вилетіла з Євро-2023: збірна Іспанії познущалася над командою Ротаня і вийшла у фінал

Переглядів 2975
Україна – Іспанія. Фото: Getty Images
У середу, 5 липня, відбувся півфінальний поєдинок молодіжного чемпіонату Європи-2023 між Україною та Іспанією. Матч завершився поразкою для команди Руслана Ротаня (1:5).
  • Transfermarkt оцінює склад молодіжної збірної України в 117,45 млн євро – Іспанію у 230,30 млн євро.
  • Україна жодного разу не перемагала команду Іспанії U-21: три поразки та дві нічиї.
  • У фіналі молодіжного чемпіонату Європи Іспанія зіграє зі збірною Англії, яка здолала Ізраїль.

У середу, 5 липня, в 1/2 фіналу молодіжного чемпіонату Європи-2023 між собою зустрічалися збірні України та Іспанії.

Рахунок в матчі на 13-й хвилині відкрив Артем Бондаренко, який вразив ворота Арнау Тенаса, після передачі Михайла Мудрика.

Проте підопічні Руслана Ротаня не довго вели у грі.

Вже за чотири хвилини рахунок в поєдинку зрівняв Абель Руїс після асисту Віктора Гомеса. А на 24-й хвилині вперед вийшли іспанці. Оіан Сансет відзначився у воротах Анатолія Трубіна з передачі Алекса Баени.

Відео голів півфінального матчу між Україною та Іспанією дивіться в телеграм-каналі FanDay.net

У другому таймі на 54-й хвилині гри Антоніо Бланко завдав потужного удару, який вразив лівий кут воріт української збірної. Довів рахунок до розгромного Аймар Орос, який забив на 68 хвилині з асисту Андера Барренечеа.

Добив команду Ротаня Серхіо Гомес, який після передачі Руїса поцілив у ліву дев'ятку воріт Трубіна.

Фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу збірної Іспанії над Україною з рахунком 5:1.

Молодіжний чемпіонат Європи-2023. 1/2 фіналу

Україна – Іспанія – 1:5 (1:2)

Голи: Бондаренко, 13 – Руїс, 17, Сансент, 24, Бланко, 54, Орос, 68, Гомес, 78.

• Українці лише одного разу здобули медалі молодіжного чемпіонату Європи. У 2006 році команда Олексія Михайличенка поступилася у фіналі збірній Нідерландів з рахунком 0:3.
  • Фінал Євро-2023 між Іспанією та Англією буде зіграно в Грузії на стадіоні Батумі.
  • Матч відбудеться у суботу, 8 липня, о 19:00 за київським часом.