Українець Кучерявий змінив команду в Шотландії: боротиметься за перше місце
![Дмитро Котков](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/avatars/kotkov-50.webp)
![Українець Кучерявий змінив команду в Шотландії: боротиметься за перше місце](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/nashi_za_kordonom/maxkucheriavyi-720x405.webp)
Український півзахисник Сент-Джонстона Максим Кучерявий продовжить кар'єру в іншому шотландському клубі, а саме у Фолкерку. Про це повідомляє офіціний сайт Сент-Джонстона.
20-річний українець перейшов до команди третього дивізіону Шотландії на правах оренди. Про умови та терміни угоди не повідомляється. Наразі Фолкерк іде другим у турнірній таблиці Першої ліги Шотландії, відстаючи від першого місця на сім очок.
Кучерявий є вихованцем київського футболу. Влітку 2021 він опинився у Сент-Джонстоні. Українець відправлявся на правах оренди у Брікін Сіті та Келти Хартс. У поточному сезоні він зіграв за Сент-Джонстон десять матчів, не відзначаючись результативними діями. На даний момент Сент-Джонстон з 27 очками іде на восьмому місці в чемпіонаті Шотландії.
Зазначимо, що в листопаді 2022 року Максим дебютував за молодіжну збірну України і відзначився голом у ворота збірної Ізраїля.
Портал Transfermarkt оцінює Кучерявого у 150 тисяч євро.