Українське дербі в АПЛ: Челсі з Мудриком та Борнмут з Забарним зіграли у нічию в матчі чемпіонату Англії

Переглядів 4401
Борнмут - Челсі. Фото: Google
У матчі п'ятого туру Англійської Прем'єр-ліги Борнмут Іллі Забарного приймав лондонський Челсі Михайла Мудрика. Поєдинок цих команд закінчився нічиєю з рахунком 0:0 і в українському дербі сильнішого не виявили.

Українці Ілля Забарний та Михайло Мудрик вийшли у стартових складах своїх команд. Захисник мав обороняти ворота Борнмута від атак вінгера Челсі.

Вже на 14-й хвилині нападник Челсі Джексон завдав гарматного удару з лінії штрафного майданчика і м'яч влучив у ліву штангу.

Борнмут відповів через п'ять хвилин. Уаттара мав вдосталь часу та простору в штрафному майданчику, отримавши дотепну передачу, але з його ударом у лівий кут воріт блискуче впорався Роберт Санчес.

Команди в першому таймі не забили і пішли відпочивати. Відзначимо, що Мудрик отримав жовту картку за жорсткий підкат на 41-й хвилині.

У другій половині гри Челсі міг одразу відзначитися. Стерлінг завдав блискучого удару зі штрафного, але м'яч влучив в поперечину.

Мудрик відіграв годину і Поччетіно вирішив замінити українця, на поле вийшов Палмер. Забарний провів увесь матч.

Команди так і не змогли забити і фінальний свисток зафіксував нульову нічию.

• Наступний матч команда Мудрика проведе із Астон Віллою 24 вересня.