Українське дербі в АПЛ не відбулось: Евертон з Миколенком переміг Брентфорд без Ярмолюка на полі

Переглядів 601
Віталій Миколенко. Фото: Google
В поєдинку шостого туру англійської Прем'єр-ліги між Брентфордом та Евертоном, сильнішими виявилися хлопці з Ліверпуля (3:1). Віталій Миколенко провів на полі увесь ігровий час, Єгор Ярмолюк – в запасі.

Перший тайм поєдинку на «Ком'юніті стедіум», який з перших хвилин розпочав і наш Віталій Миколенко, вийшов доволі жвавим та результативним.

Спершу, вже на шостій хвилині гри, голом за Евертон відзначився півзахисник Абдулає Дукуре. Малієць класно зреагував на скидку Джеймса Тарковські.

Але за 22 хвилини потому, Матіас Єнсен відновив статус-кво. Датчанин скористався хорошим пасом від німця Віталія Янельта. Українець Єгор Ярмолюк, вже традиційно радів за партнерів з лави для запасних.

А в таймі другому до результативної передачі Тарковські додав ще й результативний удар. Востаннє  Джеймс забивав аж в лютому у ворота лондонського Арсеналу.

Остаточний рахунок у грі встановив Домінік Калвер-Льюїн, який востанє забивав також ще у минулому сезоні.

Шон Дайч може бути задоволеним, його підопічні нарешті перемогли в АПЛ, вперше у новому сезоні!

Англія. Прем’єр-ліга

6-й тур

Брентфорд – Евертон 1:3 (1:1)

Голи: Єнсен, 28 – Дукуре, 6, Тарковські, 67, Калвер-Льюїн, 71.

• Після шести турів Евертон маючи в активі чотири очки, посідає 15 сходинку в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги.
  • Брентфорд наразі займає 12 щабель, заробивши шість очок в шести поєдинках.
  • У наступному турі «іриски» вдома прийматимуть Лутон. Матч відбудеться 30 вересня. Початок о 17:00.
  • Бджоли у сьомому турі АПЛ на виїзді зіграють проти Ноттінгем Форест. Гру заплановано на перше жовтня. Початок о 16:00.
  • Матч з Брентфордом став другим для Віталія Миколенка в складі Евертона в поточному сезоні.
  • Єгор Ярмолюк в поточній кампанії участі поки не приймав. Українець зіграв за  Брентфорд лише в поєдинку 1/32 фіналу Кубку футбольної ліги проти Ньюпорту (2:1).