В Англії оцінили дії Миколенка: ЗМІ відзначили нові функції українця, але це не допомогло перемогти

Переглядів 914
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Захисник Евертона Віталій Миколенко достроково пішов з поля в перерві матчу 21-го туру АПЛ проти Вест Гема. Англійське видання оцінило виступ українця.

Наш хлопець відіграв лише перший тайм (замінили у перерві) і отримав, як і багато його партнерів, негативну п'ятірку.

Популярне видання Liverpool Echo оцінило дії захисника Евертона Миколенка у матчі 21 туру АПЛ проти Вест Хема, в якому команда футболіста збірної України поступилася з рахунком 0:2.

«Як і Коулмен на протилежному фланзі, він мав чітко діяти в обороні і, схоже, отримав деякі нові інструкції щодо покращення позиційної боротьби. Але цього виявилося замало, щоб перешкодити супернику організувати на його фланзі свій другий гол», - написав автор видання у коментарі до балу Миколенка.

Зазначимо, що Миколенко в поточному сезоні провів за Евертон 20 матчів, в яких результативно не відзначався.

Евертон після 20 зіграних матчів перебуває на передостанньому місці в турнірній таблиці АПЛ. Підопічні Лемпарда мають в активі 20 очок.