В очікуванні Реброва? Петраков більше не є головним тренером збірної України

Переглядів 1353
Євген Чепур
Євген Чепур
2 голоси
В очікуванні Реброва? Петраков більше не є головним тренером збірної України
Олександр Петраков. Фото: УАФ
Фахівець Олександр Петраков більше не є головним тренером збірної України, у 65-річного спеціаліста закінчився контракт з Українською асоціацією футболу.

З початком нового року закінчився контракт Олександра Петракова з УАФ. Сторони мали опцію продовження угоди ще на один цикл, але вони нею не скористалися.

Буквально перед новим роком УАФ оголосила про підписання нових контрактів із головним тренером молодіжної збірної України Русланом Ротанем та наставником збірної України U-19 Сергієм Нагорняком, а ось про Петракова таких новин не було.

Таким чином збірна України залишається без головного тренера, яким швидше за все стане Сергій Ребров, який зараз працює в Аль-Айні.

Нагадаємо, Петраков очолив збірну України у листопаді 2021 року. З 2011 до 2021 року він працював головним тренером у складі юнацьких команд збірної України U-17, U-18, U-19, U-20. Разом зі збірною України U-20 він став чемпіоном світу у сезоні 2018/19, обігравши у фіналі однолітків із Південної Кореї (3:1).

За Петракова збірна України не змогла потрапити на ЧС-2022, програвши у фіналі плей-офф відбору Уельсу (0:1) і посіла друге місце у своїй групі Ліги націй, віддавши лідерство Шотландцям.