«В успіхах Аль-Айну немає жодного секрету»: Ребров поговорив з Ярмоленком та іншими гравцями

Переглядів 4097
Євген Чепур Євген Чепур
3 голоси
«В успіхах Аль-Айну немає жодного секрету»: Ребров поговорив з Ярмоленком та іншими гравцями
Сергій Ребров. Фото: Google
Сергій Ребров дав прес-конференцію напередодні дербі Аль-Айна проти клубу Аль-Джазіра у рамках 16 туру першості ОАЕ. Фахівець зазначив, що команда набрала гарної форми в останніх матчах.

Сергій Ребров заявив, що Аль-Айн, кольори якого захищає наш Андрій Ярмоленко, має намір підійти до майбутньої важливої гри з високою концентрацією і серйозністю та вирвати три очки.

Ребров сподівається, що у матчі з Аль-Джазірою, який відбудеться завтра, 11 лютого, його підопічні зможуть показати таку саму впевнену гру, як і у попередніх поєдинках.

«В останніх успіхах команди немає жодного секрету. Це впевненість гравців у собі та наполегливість. Сподіваюся, у матчі з Аль-Джазірою буде те саме. Ми забили п'ять голів Аджману та чотири Аль-Дафре, але найважливіше питання – це оборонна система».

Ребров зазначає, що зараз задоволений діями своїх підопічних у захисті порівняно зі стартом сезону.

«Я почав бачити баланс у лініях, гравці почали турбуватися про помилки в обороні та стали допомагати один одному. Це вплинуло на гру усієї команди порівняно з початком сезону. Це мета, яку я намагаюся досягти», – сказав Реброва сайт Аль-Айна.

Зазначимо, що Аль-Айн набрав гарну форму у чемпіонаті ОАЕ. Команда виграла три останні ігри із загальним рахунком 12:4. Команда Реброва посідає п'яте місце у турнірній таблиці та відстає від лідера Аль-Ахлі на чотири пункти.