Валенсія розгромила Атлетіко: Яремчук просидів увесь матч на лаві для запасних

Переглядів 1776
Валенсія - Атлетіко: Фото: Google
У матчі п’ятого туру іспанської Прімери Валенсія несподівано перемогла мадридський Атлетіко з рахунком 3:0, український нападник Роман Яремчук не з’явився сьогодні на полі.

Матч відзначився не лише рахунком, але й якістю гри. Господарі контролювали перебіг поєдинку практично весь час, за винятком коротких періодів. Героєм першого тайму став нападник Валенсії Уго Дуро, який забив два голи.

На початку другого тайму Хаві Герро вразив ворота суперника чудовим ударом з-за меж штрафного майданчика, збільшивши рахунок. Атлетіко намагався забити гол престижу, але воротар Валенсії, грузин Гіоргі Мамардашвілі, відзначився безпомилковими сейвами.

Український форвард Роман Яремчук знову залишився на лаві запасних. Він приєднався до Валенсії орендою з Брюгге в останній день літнього трансферного вікна і поки не здійснив свій дебют за новий клуб.

• Валенсія, набравши дев’ять очок, обійшла Атлетіко та піднялася на п'яте місце у таблиці.
  • У матчі з Алавесом (0:1) в четвертому турі Ла Ліги українець був у заявці команди, але на полі також не з'явився.
  • Наступний матч команда Яремчука проведе з Альмерією 23 вересеня. Українець, можливо, дебютує у цьому поєдинку.