Ванат повторить шлях Довбика? Експерт висловився про трансфер ексфорварда Динамо в Жирону

Переглядів 55
Аватар Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Ванат повторить шлях Довбика? Експерт висловився про трансфер ексфорварда Динамо в Жирону
Владислав Ванат. Фото: Жирона
Відомий український тренер Олег Федорчук висловився про перехід форварда збірної України Владислава Ваната до складу Жирони.

Олег Федорчук оцінив шанси Ваната залишити яскравий слід в Жироні.

«На прикладі того ж Ваната видно, що Динамо, попри загрозу втрати чемпіонства, йде на зустріч. Отже, правильні висновки робляться. завжди легше адаптуватися, коли у команді все гаразд, вона добре грає.

Довбик вписався тоді, коли клуб був на підйомі. Адже завжди легше адаптуватися, коли у команді все гаразд, вона добре грає. А коли Жирона зараз сиплеться, і вже навіть тренер не знає, що робити і виглядає розгублено... Це не та Жирона, відповідно, буде дуже непросто», – наводить слова Федорчука Footboom.

  • Ванат в поточному сезоні провів сім матчів, в яких забив три голи і зробив дві результативні передачі.
  • Владислав захищав кольори Динамо з 2015 по 2025 рік. Провів 119 матчів, забив 50 голів і віддав 19 асистів.