Верес впевнено обіграв Левадію у матчі Winter Cup: рівненська команда очолила турнірну таблицю

Переглядів 402
Павло Клименко Павло Клименко
Гравці Вереса. Фото: НК Верес
Сьогодні, 17 лютого, відбувся матч третього туру Winter Cup-2023 між рівненським Вересом та естонською Левадією та завершився впевненою перемогою української команди з рахунком 3:1.

Верес впевнено обіграв Левадію у сьогоднішньому матчі третього туру Winter Cup-2023 – 3:1.

Рівненці вийшли вперед на 27-й хвилині зустрічі завдяки голу нападника Михайла Шестакова. Через вісім хвилин естонці зрівняли рахунок – бразилець Феліпе Фелісіо реалізував пенальті.

Майже одразу після цього 11-метровий був призначений у ворота Левадії. Хавбек Вереса Валерій Кучеров реалізував пенальті та знову вивів свою команду вперед.

На початку другого тайму перевагу команди Юрія Вірта збільшив півзахисник Віталій Дахновський. Словенський форвард Левадії Тіл Мавретич був вилучений з поля на 61-й хвилині матчу.

У матчі взяв участь нападник Вереса Дмитро Поворознюк, який є відомим спортивним журналістом. Форвард вийшов на заміну на 78 хвилині поєдинку.

Верес провів три матчі у рамках Winter Cup-2023, набрав п'ять очок і вийшов на перше місце у турнірній таблиці.

Переможець турніру визначиться за підсумками завтрашнього матчу між полтавською Ворсклою та житомирським Поліссям.