Вернидуб йде на перерву з радістю: Кривбас розгромив Колос і піднявся на третю сходинку таблиці УПЛ

Переглядів 710
Колос – Кривбас. Фото: ФК Колос
Ковалівський Колос приймав криворізький Кривбас у шостому турі чемпіонату України. Команда Юрія Вернидуба розгромила підопічних Ярослава Вишняка (3:0).

У неділю, 3 вересня, Кривбас переміг Колос (3:0) в рамках шостого туру української Прем'єр-ліги.

В першому таймі команди зуміли забити лише один гол. Півзахисник криворіжців Максим Задерака з передачі захисника Тимура Стецькова відкрив рахунок у матчі на 14-й хвилині.

У таймі другому знову забивав лише Кривбас. Спочатку півзахисник Хрвоє Ілич на 68-й хвилині асистував захисникові Андрію Понєдєльніку, а потім на 88-й хвилині дубль оформив Задерака.

Голи у матчі Колос – Кривбас ви можете переглянути у телеграм-каналі FanDay

Фінальний свисток головного арбітра матчу Максима Козиряцького зафіксував розгромну перемогу команди Юрія Вернидуба у Ковалівці.

УПЛ. Шостий тур

Колос – Кривбас – 0:3 (0:1)

Голи: Задерака, 14, 88, Понєдєльнік 68.

• Наступного туру Кривбас зіграє на виїзді з Ворсклою, а Колос відправиться у гості до Металіста 1925. Матчі відбудуться після перерви на міжнародні матчі збірних.
  • Наразі команда Вернидуба посідає третю сходинку в турнірній таблиці УПЛ, маючи 11 очок після шести турів.
  • Підопічні Ярослава Вишняка знаходяться на сьомому місці з вісьма балами.