Вернидуб задоволений перемогою над Шерифом: український спеціаліст висловився про товариську гру Кривбасу

Переглядів 387
Євген Чепур Євген Чепур
Юрій Вернидуб. Фото: Кривбас
Юрій Вернидуб, що займає посаду головного тренера Кривбасу, прокоментував товариський матч проти Шерифа (2:1), у складі якого виступає український воротар Максим Коваль.

Юрій Вернидуб був радий побачитися з Шерифом, з яким виступав у Лізі чемпіонів минулого сезону, а після матчу спеціаліст був задоволений результатом.

«Хлопцям казав, що матчі проти таких суперників як Шериф – це перевірка можливостей команди, на що ми здатні на сьогоднішній день. І хлопці показали, що вони вміють грати у футбол.

Дуже сподобався перший тайм у їхньому виконанні: дисципліна, гра. Та й другий тайм непоганий. Добре, що вдалося виграти. Ця перемога нам в актив», – наводить слова Вернидуба прес-служба Кривбасу.

Сьогодні, 9 лютого, Кривбас проведе шостий контрольний матч у рамках навчально-тренувального збору в Туреччині проти Нефтчі з Азербайджану.

Кривбас завершив першу частину сезону на восьмому місці у турнірній таблиці УПЛ. В активі команди Вернідуба 18 очок після 15 зіграних поєдинків.