Весело й задорно

Переглядів 139
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

Завітавши на стадіон друголігових «пивоварів», ажіотажу не довелося побачити. Вочевидь, у столиці вже так «наїлися» футболом, що відвідати зустріч донецького «Металурга» та «Іллічівця» навіть локальні мешканці не зацікавлені. Отож замість того, щоби подивитися поєдинок на арені, дехто просто ліниво визирав із своїх балконів.

До того ж, потрібно усвідомлювати, що обидві команди перебувають у гнітючому стані: маріупольці ще не вигравали цього сезону, а донеччани святкували перемогу лише після другого туру. Повторюватися щодо втрат азовців, гадаю, не варто. Зрозуміло, що в їхніх умовах уже участь у змаганнях — велике досягнення. Натомість Володимир П’ятенко не міг розраховувати на травмованого Мораеса та Олександре, котрий відбував дискваліфікацію.

Початок гри не передбачав небезпечних моментів. Якщо МетаДон більше контролював м’яч і діяв через фланги, то «Іллічівець» радше шукав щастя у швидких контратаках. Гості більше били по воротах Бандури, проте до голевих епізодів удари явно не дотягували. Водночас двобій не обходився без грубощів із боку маріупольців, які чотири рази бачили перед собою жовте світло. Найпам’ятнішим моментом для «металургів» була гостра атака на останніх хвилинах першого тайму, після якої Нельсон стріляв «по горобцях».

Щоправда, за свого колегу-легіонера слово сказав іспанець: після відпочинку Адорно з близької відстані реалізував нагоду, котру для нього створив Макридіс. Було помітно, що це взяття воріт дало поштовх для підопічних П’ятенка. На куражі номінальні господарі могли швидко подвоювати перевагу, проте лише Морозюку вдалося відзначитись: із 25-ти метрів Микола класно перекинув стінку. Судячи з усього, юні футболісти Павлова не були готові до такого болючого удару. Більше того, Дегтярьов, вийшовши з лави запасних, заробив пенальті, а Лазіч установив фінальний підсумок гри — 3:0.

Приємно, що ближче до кінця поєдинку підтягнулись обидва табори фанатів. Отож на останніх хвилинах кияни ставали свідками перекличок гостей із Сходу, котрі вигукували національні гасла: «Крим, Донбас — Україна!», «Слава Україні!», «Героям слава!» тощо.

Після матчу П’ятенко розповів, що побачив два різні тайми, а Павлов лише погодився із закономірністю результату.