Відео хет-тріку за п’ять хвилин: екс-форвард Динамо допоміг своїй команді вийти на друге місце в чемпіонаті

Переглядів 329
Артем Войцеховський Артем Войцеховський
Дмитро Хльобас. Фото: Урарту
Український нападник вірменського Урарту Дмитро Хльобас забив три м’ячі за п’ять хвилин у виїзному матчі чемпіонату Вірменії з Ноа, який закінчився розгромом господарів з рахунком 6:0.

Учора відбувся поєдинок четвертого туру чемпіонату Вірменії, у якому Ноа на своєму полі поступився Урарту. Українець Дмитро Хльобас вийшов на заміну в середині другого тайму та забив три голи у проміжку між 76-ю та 81-ю хвилинами.

28-річний Хльобас є вихованцем київського Динамо, у складі якого він встиг зіграти лише два матчі, але забив один гол. Форвард також виступав за Десну, Ворсклу, Колос, Говерлу, мінське Динамо та казахстанський Ордабаси.

До вірменського клубу Дмитро приєднався у лютому. На його рахунку 18 матчів і сім голів.

Після перемоги в останньому турі Урарту піднявся на другу сходинку турнірної таблиці. Відставання від Алашкерту складає одне очко.