Відома оцінка Забарного за дебютний матч в АПЛ: українець провалив гру Борнмута з Брайтоном

Переглядів 627
Євген Чепур Євген Чепур
Ілля Забарний. Фото: Борнмут
Вчора, 4 квітня, у перенесеному матчі сьомого туру чемпіонату Англії Брайтон обіграв у гостях Борнмут із рахунком 2:0. У господарів поля дебютував український захисник Ілля Забарний.

На 85-й хвилині українець вийшов на поле, замінивши Маркоса Сенесі. На 90+1 хвилині Забарний не зміг завадити забити другий м'яч у ворота своєї команди. Українця фінтом обіграв суперник, Хуліо Енкісо, а потім розстріляв голкіпера впритул і подвоїв перевагу гостей.

Статистичний портал Sofascore оцінив гравців цього поєдинку. Забарний отримав найгіршу оцінку серед усіх футболістів матчу - 6.0 бала. Найкращим гравцем матчу став півзахисник Борнмута Дефферсон Лерма - 7.9 бала.

За даними порталу Whoscored Забарний отримав 5.9 бала. Нижчою оцінка була тільки у його одноклубника Льюїса Кука - 5.8.

Наразі команда українця посідає 18-е місце в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги, маючи у своєму активі 27 очок.

У наступному турі чемпіонату Англії Борнмут зіграє на виїзді з Лестером. Матч відбудеться 8-го квітня.