«Лікується і жодних ультиматумів»: Суркіс висловився про Супрягу та Буяльського

Переглядів 8807
Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
«Лікується і жодних ультиматумів»: Суркіс висловився про Супрягу та Буяльського
Ігор Суркіс. Фото: Google
Президент київського Динамо Ігор Суркіс детально прокоментував всі останні чутки пов'язані з ключовими гравцями столичного клубу. Жодних підкилимних ігор в структурі Динамо немає, запевнив бос біло-синіх.

З чутками, деякі з яких були схожі на марення тих, хто їх розпускав, завершено. Президент Динамо Ігор Суркіс максимально чітко прокоментував майбутнє двох підопічних Мірчі Луческу.

Про Буяльського

«Не ставив Віталію жодних ультиматумів. Він порядний хлопець. Відверто поділився зі мною та з головним тренером бажанням пограти за кордоном. Пообіцяв йому, що не буду утримувати, якщо клуб отримає хорошу пропозицію. 

Але поки її немає, Буяльський залишається гравцем Динамо і їде на збори. У нас є розуміння, що це дуже впливовий для команди гравець».

Про Супрягу

«Його не буде у списках тих, хто їде на збори.

Супряга відновлюється після операції. Йому потрібно ще 3-4 місяці», – наводять слова Ігоря Суркіса журналісти ТаТоТаке.

Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри