«Він біля себе зібрав таких же безтолкових»: Федецький назвав відомих футбольних людей, які свідомо топили Карпати

Переглядів 18549
Павло Клименко Павло Клименко
7 голосів
«Він біля себе зібрав таких же безтолкових»: Федецький назвав відомих футбольних людей, які свідомо топили Карпати
Олег Смалійчук та Петро Димінський. Фото: ФК Карпати
Колишній правий захисник збірної України та Карпат Артем Федецький поділився спогадами про своє друге пришестя у львівський клуб та спілкування з Олегом Смалійчуком.

Олег Смалійчук у травні 2020 року отримав частку Карпат, якою раніше володів Петро Димінський. А вже влітку наступного року функціонер оголосив про те, що львівський клуб припинив існування.

Аретм Федецький поділився спогадами про сумісну роботу зі Смалійчуком.

«Як Смалійчук мені казав: «Федя, ти сьогодні на збори не летиш, ти йдеш тренуватися з дублем. Тебе в клубі поважають, а мене – ні». Це те ж саме, що мавпі дали гранату, а Смалійчуку дали Карпати. І що він розказував? Біля себе зібрав таких же безтолкових і вони бігали, кричали, давайте, патреон робити, народну команду. І що, допатронились? Я відразу казав, що це афера, але на це велися».

Також екс-гравець Карпат розкритикував журналіста Сергія Болотнікова, який тоді також працював у львівському клубі.

«Та х*р на цього Болотнікова. Вони із себе робили суперакціонерів. Дякувати богу, що хоча б зберегли емблему. За це дякую, а за все інше, організацію – це був повний бардак. Вони свідомо топили клуб», – сказав Федецький в ефірі ютуб-каналу Брутальний футбол.

  • Федецький виступав за Карпати з літа 2009 по літо 2012 року та з літа 2017 по літо 2019 року.
  • У складі львівського клубу Федецький провів 139 матчів, забив 16 голів та зробив дев'ять асистів.
  • Смалійчук з 2017 по 2019 рік працював у Карпатах на посаді віце-президента, а 2020-го року він став власником львівського клубу замість Петра Димінського.