«Він із Місяця має впасти?»: Кучук озвучив проблемну позицію Руху

Євген Чепур Євген Чепур
Леонід Кучук. Фото: Рух
Головний тренер Руху Леонід Кучук поділився думками про проблемну позицію центрального нападника, якого вкрай гостро потребує львівська команда.

Наставник Руху Кучук використовував на позиції форварда багатьох виконавців, але центр нападу продовжує залишатися проблемою. В інтерв'ю клубній прес-службі фахівець висловив своє бачення ситуації.

«Він із Місяця має впасти? Нападника виховують та шукають роками. Більш-менш на цій позиції ми грав Юра Клімчук. В останніх двох іграх непогано грав Ярослав Карабін. Брайт зіграв до перелому хвилин 15. Потрібно шукати, треба виховувати. Нині це не так просто».

В осінній частині сезону роль ключової ударної сили Руха взяв на себе атакуючий хавбек Таллес, який оформив шість голів та п'ять асистів у 14 матчах УПЛ.

Зазначимо, що під час сезону Рух підписав нігерійського форварда Брайта Енобахара, проте екс-гравець Вулверхемптона відіграв лише 41 хвилину в матчі зі Львовом (1:2) у зв'язку з травмою.

На зимову перерву Рух пішов на 12 місці у турнірній таблиці УПЛ, маючи 14 очок після 14 турів.