Вінгер Шахтаря допоміг Сабаху розгромити суперника: відео голів матчу проти Сумгаїта

Переглядів 581
Євген Чепур Євген Чепур
Олексій Кащук. Фото: Сабах
Гравець Сабаха Олексій Кащук, права на якого належать Шахтарю, забив гол у матчі 18 туру чемпіонату Азербайджану у ворота Сумгаїта (6:0).

Українець Кащук з'явився на полі у стартовому складі та забив третій гол у цій грі на 28-й хвилині. Замінили Кащука на 63-й хвилині, після чого його партнери оформили ще три голи у ворота суперника.

Зазначимо, що Кащук виступає в оренді за Сабах із березня 2022 року. Його гол у ворота Сумгаїта став для гравця вже восьмим у 15 матчах за Сабах у всіх турнірах цього сезону.

Сабах у регулярній першості Азербайджану йде поки що на другому місці, відстаючи від лідера Карабаха на чотири очки (у Карабаха ще є гра в запасі).

Зазначимо, що орендна угода Кащука із Сабахом діє до кінця поточного сезону, а її контракт із Шахтарем – до літа 2024 року. З липня 2019 року по березень 2022 року Кащук грав в оренді за Маріуполь.

Авторитетний портал Трансфермаркт оцінює футболіста на суму 500 тисяч євро.