Вінгер Шахтаря забив у третьому матчі поспіль у закордонному чемпіонаті: відео переможного гола та асиста українця

Переглядів 1083
Олексій Кащук. Фото: ФК Сабах
Півзахисник донецького Шахтаря Олексій Кащук, який зараз виступає за Сабах, продовжує забивати та роздавати результативні передачі в Азербайджані.

У п'ятницю, 5 травня, в рамках 33 туру чемпіонату Азербайджану Сабах з Олексієм Кащуком на виїзді зустрічався з Кяпазом (3:0).

Український вінгер забив у третьому матчі поспіль за Сабах вже на четвертій хвилині зустрічі. Але на цьому результативні дії нашого співвітчизника у цьому матчі не закінчились.

Вже за 12 хвилин Кащук додав до свого активу асист, подавши з кутового точно на голову Апе. Під завісу зустрічі Сабах довів справу до розгрому – 3:0. Результативний удар на рахунку Волкова.

Після 33-х зіграних матчів у чемпіонаті Азербайджану Сабах посідає друге місце у турнірній таблиці з 77 очками в активі.

Контракт Кащука із Шахтарем діє до 30 червня 2024 року. Transfermarkt оцінює гравця у 700 тисяч євро.

Цього сезону за Сабах у всіх турнірах Кащук провів 30 матчів, забив 16 голів і віддав дев'ять результативних передач.