Вісім матчів без перемог: Коваленко вийшов на заміну, але не вплинув на хід гри

Переглядів 1639
Віктор Коваленко. Фото: ФК Спеція
Поєдинок 25-го туру чемпіонату Італії, в якому Спеція приймала Верону, відбувся вчора на стадіоні Альберто Пікко і завершився сухою нічиєю. (0:0).

Спеція зіграла внічию з Вероною у сьогоднішньому домашньому матчі 25-го туру італійської Серії А (0:0).

Український півзахисник господарів Віктор Коваленко вийшов на заміну на 75-й хвилині поєдинку замість марокканського хавбека Мехді Бурабіа.

Через шість хвилин Коваленко небезпечно пробивав по воротах суперника, але удар був заблокований.

27-річний Коваленко провів за Спецію цього сезону 13 матчів, але не відзначився результативними діями.

Спеція зіграла 25 поєдинків, набрала 21 очко та посідає 17 місце у турнірній таблиці чемпіонату Італії. Верона має в активі 18 залікових пунктів і знаходиться одним рядком нижче, в зоні вильоту.

Наступний матч Спеція проведе у п'ятницю, 10 березня. У рамках 26-го туру італійської Серії А команда Коваленка прийме міланський Інтер.