«Візьміть Блохіна»: Вацко знищив УАФ за ситуацію з можливим призначенням Ротаня

Переглядів 7845
Євген Чепур Євген Чепур
1 голос
«Візьміть Блохіна»: Вацко знищив УАФ за ситуацію з можливим призначенням Ротаня
Віктор Вацко, що є відомим українським футбольни журналістом та коментатором, розкритикував УАФ за ідею призначити виконувачем обов'язків головного тренера збірної України Руслана Ротаня на час її перших матчів у кваліфікації до Євро-2024.

Віктор Вацко вважає, що неправильно призначати Руслана Ротаня в.о. наставника збірної України, оскільки він уже обіймає посаду головного тренера української «молодіжки» та ФК Олександрія. Тим більше, що у березні збірна України U-21 запланувала збір.

«У дати матчів збірної «молодіжка» має пройти свій останній збір перед ЧЄ-2023. Це остання можливість зібрати гравців та подивитися на них у справі. Є шанс поїхати на Олімпіаду-2024. Навіщо чіпати Ротаня та ламати всі плани підготовки молодіжної збірної?».

Вацко вважає, що на матч проти Англії можна призначити когось із колишніх тренерів, які зараз працюють в УАФ.

«Візьміть Блохіна, Дем'яненка, Михайличенка, Бєланова, Протасова, якогось тренера по воротарях і ось вам готовий тренерський штаб. 

Відрядження до Англії, добові в доларах, а ввечері можна переглянути футбол на Вемблі з лави запасних».

На думку журналіста, будь-який виконувач обов'язків головного тренера збірної України до приходу Реброва не матиме впливу на її гру.

«Головним тренером команди буде Ярмоленко. Як між собою домовляться, так і гратимуть. Ідеї в УАФ висувають не футбольні люди. У керівництві сидять таксисти та Остапи Бендери. Або це взагалі осередок ФСБ. Інакше не поясниш», – сказав Вацко у своїй авторській Ютуб-програмі.

Нагадаємо, що збірна України стартує у відборі на Євро-2024 26 березня з виїзної гри проти Англії. Крім англійців у групі синьо-жовтим протистоятимуть:

  • Італія
  • Північна Македонія
  • Мальта.

Збірна України поки що лишається без тренера. УФА бажає призначити Сергія Реброва, проте термін його контракту з Аль-Айном закінчується 30 червня. На той момент головна команда країни має провести вже три гри. На 16 червня заплановано гру з Північною Македонією, а на 19 червня з Мальтою.