Ворскла вилетіла з Ліги конференцій: команда Скрипника тричі пропустила від Діли і залишилася без єврокубків

Переглядів 25868
Ілля Деулін Ілля Деулін
Ворскла. Колаж: Український футбол
Ворскла на останніх хвилинах втратила можливість перевести гру з Ділою бодай в екстра-тайми та вилетіла з Ліги конференцій. Поразці полтавської команди, зокрема, посприяв український форвард Микола Ковталюк.

3 серпня Ворскла провела матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти грузинської Діли. Перший поєдинок між командами, нагадуємо, закінчився перемогою полтавців з рахунком 2:1.

Перший тайм для команди Віктора Скрипника склався не дуже вдало. Діла мала чимало моментів, щоб відкрити рахунок, але гол стався лише наприкінці першого тайму після помилки воротаря Ворскли Ісенка на виході.

Вже в другому таймі Бацула міг зрізати м'яч у свої ворота, але захисту полтавської команди вдалося нейтралізувати загрозу.

Другий гол у ворота Ворскли таки стався. Український форвард Діли Ковталюк вибіг з-за спини Чеснакова та чітко реалізував свій момент, встановивши рахунок 2:0.

Усі голи матчу дивіться в Telegram-каналі Fanday за посиланням.

Цікаво те, що перед голом сталося порушення в карному майданчику грузинської команди, але замість пенальті у ворота Діли арбітр «нагородив» Кане жовтою карткою за симуляцію.

Втім, недовго підопічні Андрія Демченка були попереду. За чотири хвилини Степанюк забив, таким чином скоротивши відставання у конкретному матчі та зрівнявши шальки терезів у двоматчевому протистоянні.

Але все ж таки крапку в цьому матчі поставила Діла. За п'ять хвилин до кінця основного часу Гейл продерся через оборону Ворскли та забив третій гол грузинської команди в матчі та четвертий за сумою двох матчів.

Це, як виявилося був, останній забитий м'яч у грі. Ворскла поступається Ділі та вилітає з Ліги конференцій.

Ліга конференцій. Другий кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь.

Діла – Ворскла 3:1 (перша гра – 1:2, 4:3 за сумою двох матчів)

Голи: Парулава 44, Ковталюк 70, Гейл 84 – Степанюк 74

• Далі на Ворсклу чекає гра у Львові проти Руху в рамках другого туру УПЛ. Поєдинок відбудеться 6 серпня о 19:00.
  • Поєдинки третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій відбудуться 10 та 17 серпня.
  • Суперник команди Демченка та Ковталюка визначиться в протистоянні кіпрського АПОЕЛ та сербської Войводіни.