Восьмий гол Кочергіна: українець допоміг Ракуву зміцнити лідерство в Екстраклясі

Переглядів 556
Владислав Кочергін. Фото: Google
Владислав Кочергін допоміг польському Ракуву відірватися від найближчого переслідувача Легії на дев'ять пунктів. Українець відзначився голом у ворота Погоні (2:0).

Ракув в поєдинку 23-го туру польської першості здолав Погонь на полі суперника. Владислав Кочергін розпочав цей поєдинок у старті та був замінений на 63-й хвилині.

Українець на 38-й хвилині відзначився першим голом Ракува в поєдинку. Влад одним дотиком прийняв м'яч перед штрафним майданчиком господарів, а другим завдав влучного удару по воротах Погоні.

▶️Відео голу Влада Кочергіна у ворота Погоні доступне в Telegram-каналі FanDay.net

Кочергін в дебютному сезоні за Ракув провів 33 матчі, в яких відзначився вісьмома голами та двома асистами.

Контракт Владислава з Ракувом розрахований до 30 червня 2025 року. Transfermarkt оцінює українця в 1.8 млн євро.