«Я ще ніде не стикався з таким»: в Європі зробили заяву стосовно трансферу капітана Динамо у Вестерло

Переглядів 20673
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
5 голосів
«Я ще ніде не стикався з таким»: в Європі зробили заяву стосовно трансферу капітана Динамо у Вестерло
Сергій Сидорчук. Фото: ФК Динамо
Захисник хорватського Осієка Олександр Драмбаєв, який раніше грав у чемпіонаті Бельгії, оцінив перспективи екскапітана Динамо Сергія Сидорчука у Вестерло.

У середу, 5 вересня, капітан київського Динамо Сергій Сидорчук став гравцем бельгійського Вестерло.

В ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» захисник хорватського Осієка Олександр Драмбаєв, який має досвід виступів у чемпіонаті Бельгії за Зульте-Варегем, оцінив трансфер хавбека збірної України.

Проте спочатку захисник відповів на запитання, чому Сидорчук наважився на такий крок у 32-річному віці.

«Я вважаю, що йому просто цікаво поставити перед собою нові цілі. Грати у європейському чемпіонаті ‒ завжди цікаво. Оцінити та подивитись на свої можливості… Якщо Сидорчук себе добре почуває, то чому б і ні?».

Драмбаєв вважає, що Сидорчук буде важливою фігурою у Вестерло, а не грітиме лавку для запасних.

«Якщо все буде добре, то, звісно ж, заграє. Думаю, він туди їхав не сидіти на лавці, а грати у старті. Його брали не просто так, а щоб він був в основі. У Сергія великий досвід, чудовий пас, він добре бачить поле і має гарну техніку. Думаю, він допоможе команді».

Також Олександр розповів про особливість чемпіонату Бельгії, які незабаром має відчути екскапітан Динамо.

«Усі команди дуже добре підготовлені у плані фізики. Тут неймовірно складні збори. Я ще ніде не стикався з таким. Для мене в Бельгії були найважчі передсезонні збори».

Ми кожного дня їздили в парк. Він недалеко від нашого містечка, там дуже великий ліс. Зранку бігали 12 кілометрів, а ввечері ‒ по сім. Тому, можливо, гравці настільки підготовлені фізично».

  • У сезоні 2022/23 Драмбаєв зіграв за Зульте-Варегем 22 поєдинки, забивши один гол, зробивши одну результативну передачу.
  • Наразі Вестерло займає останнє 16 місце в бельгійському найвищому дивізіоні.